HABER DETAYI

19 Ekim 2016 15:54

Near East Bank Bilgi Güvenliği Eğitimlerini tamamladı

Near East Bank Bilgi Güvenliği Eğitimlerini tamamladı
Bilgi güvenliğini müşteri memnuniyetinin ana unsurları arasında gören Near East Bank bu yılki Bilgi Güvenliği periyodik eğitimlerini alanında uluslararası ehliyete sahip uzmanlara yaptırdı.

Küresel danışmanlık, denetim, kurumsal finansman kuruluşu Delloite’ye bağlı uzman eğitmenlerin verdiği eğitimlere banka üst yönetimi ile birlikte tüm personelin katılımı sağlandı. Teknoloji Bankacılığının bilgi güvenliğini gereksinimin ötesinde zorunlu konuma getirdiği gerçeğinden hareketle sağlanan eğitimlerde çalışanlara günlük hayatlarında, çalışma ortamında, sosyal medya kullanımında karşılaşabilecekleri sorunların teorik ve pratik çözümleri anlatıldı.

Çalışanların ilgi ve heyecanla takip ettiği eğitimlere değinen Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, bilgi güvenliğini kurumsal varlıkların olmazsa olmazı olarak değerlendirdiklerine vurgu yaptı. Haskasap, çalışanları bilgi güvenliği konusunda da en üst seviyede tutmak  ve farkındalıklarını artırmak yönünde çalışmalalarını sürdüreceklerini belirtti.

Eğitim, tüm personele katılım belgeleri taktim edilerek tamamlandı.Lha

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.